Ankara’lı girişimciler için “İş Kalesi”

09 Ağustos 2012

Değerli dostum Burak Büyükdemir dün Ankara’yı ziyaret etti. Burak’la İş Kalesi‘nde buluştuk. Etohum’un yeni dönemi ve internet sektörüyle ilgili bolca sohbet ettik.

İş Kalesi’ni webrazzi haberiyle duymuştum, ancak ortamı bizzat görmek çok farklı oldu. Genç Bilişimciler Derneği başkanı ve İş Kalesi’nin kurucusu Kaan Aksay ila tanışma imkanı da bulduk.

İş Kalesi girişimciler düşünülerek çok iyi tasarlanmış bir mekan. Ofis ortamı sessiz ve sakin, üstelik otopark ve ulaşım problemi de yok. Girişimcilerin ortak çalışma alanı olarak tasarlanan çok geniş bir ofis, toplantı odaları, konferans salonu ve başka bir çok özelliği olan, 3 katlı bir “kale”.

Hiç bir masraftan kaçınılmamış, bir ofiste gerekebilecek her türlü teçhizat temin edilmiş ve ayrıntılar çok iyi düşünülmüş.

Çalışmak için bir ofise ihtiyacı olan girişimci ve takımlara mutlaka tavsiye ediyorum. Müşteri ve konuklarınızı ağırlamak için de çok güzel bir mekan.

Kaan’ı ve bu güzel projede emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekiyor. Sanırım yeni dönemde İş Kalesi bir çok etkinliğe de ev sahipliği yapacaktır.

Laf aramızda, tek kişilik ofis kiralarının girişimciler için yüksek olduğu konusunda Kaan’ı ikna etmeyi de başardığımızı düşünüyorum!

İlk fırsatta İş Kalesi‘ni ziyaret edin ve uygun şartlarla harika bir çalışma ortamına kavuşun! 🙂

 

 

 
Bu yazı Girişimcilik kategorisine gönderilmiş.
 
 

Yoruma kapalı.